טיולים

להיפגש זה לא בהכרח אומר לשבת במעגל ולדבר .. תתכוננו לחוויה שמשלבת את כל החושים!!!

במהלך המחנה נצא ליום טיול בהתאמה אישית. החניכים יוכלו לבחור את את אופי הטיול מתוך המבחר המעולה שלנו! כל שנה הטיולים והחוויות משתנות!

טיול גיבוש
ברור לנו שכדי ליצור חיבור אמיתי בין חניכי המחנה כדאי ליצור חוויות משותפות כבר מהרגע הראשון ולכן, בימים הראשונים של המחנה נצא יחד לטיול גיבוש משגע. אפשר להירגע, אף אחד לא הולך לטפס על שום הר – אנחנו יותר בכיוון של פעילות אקסטרים, מים ואתגר. בטיול הגיבוש שלנו נצא לכנרת לפעילות שכוללת בניית רפסודות, קייאקים, שייט ופיקניק מפנק שפותח את התיאבון למחנה מטורף!
טיול אומנויות
חיים ונושמים אומנות? מכורים לאור הזרקורים? תל אביב זו העיר בשבילכם! ביקור בתיאטרון והיכרות אישית עם שחקנים. טעימה מחווית הבמה והעולם הסודי שמאחורי הקלעים.
טבע אתגרי
מוכנים לטפס על הקירות? (ולא משיעמום..) הכינו את החבלים! יוצאים לגלישת סנפלינג ואומגה בטבע מול נוף אדיר, מזווית שלא רואים כל יום
טיול אקסטרים
למתוח את הגבולות ולהגיע עד קצה גבול היכולת! פעילות אתגרית ומקפיצה של מתקני אקסטרים- טרמפולינות, מתנפחי ענק, מסלול וויפאוט, קרבות לייזר טאג ועוד. אצלנו האדרנלין לא מפסיק לזרום
ספורט ימי
מתים על שמש? מזמזמים במקלחת "רק אני והגלשן שלי?" מצוין! לומדים לגלוש על גלים בהנחיית צוות מוסמך, מתמודדים עם תנאי הים המורכבים בפעילות אתגרית מורכבת.
**הנהלת המחנה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תוכנית הטיולים בהתאם לצרכים ואירועים בלתי צפויים.