צוות המחנה

חברי הצוות שלנו הם חלק בלתי נפרד מקהילת המחנה וגורם חשוב בחיזוק הקהילה ויצירת ההווי בתוכה. אנחנו מחברים יחד אנשים צעירים ואיכותיים החיים את ערכי המחנה ומגיעים ממגוון רקעים באופן שמשתלב עם קהילת המחנה משקף את מגוון המשתתפים ומחזק את הטמעת ערכי המחנה.

הצוות מורכב מאנשי חינוך והדרכה בעלי נסיון בעבודה עם בני נוער במסגרות שונות. המדריכים בוגרי צבא/שירות בשנות העשרים לחייהם בוגרי תנועות נוער ומסגרות חינוך בלתי פורמאלי. במהלך המחנה, המדריכים משולבים בקבוצות (משפחות), מתגוררים בקרבת החניכים, זמינים עבורם ומלווים את תהליך החיבור ביניהם יחד כמשפחה במקביל לליווי התהליך האישי אותו עובר כל חניך.

הצוות הוא מפתח ליצירת סביבה בטוחה, המאפשרת חיים משותפים על אף הפערים והצרכים השונים של יחידים בקבוצה. אנשי הצוות מהווים השראה לחניכים ומשמשים דוגמא אישית לחיים משותפים של הבנה וסובלנות כלפי האחר.

לקראת המחנה הצוות עובר הכשרה יעודית להדרכה במחנה המשותף. במהלך ההכשרה אנשי הצוות מתמודדים עם סוגיות הקשורות במפגש והחיבור שנוצר במחנה, כמו גם עם סוגיות הקשורות בעבודה עם בני נוער והכנה טכנית ותוכנית לקראת הקיץ. הצוות זוכה לליווי של אנשי מקצוע מוכשרים בעלי נסיון רב בתחום יחד עם גורמים מקצועיים הרלוונטיים לרבדים השונים של העבודה במחנה.

חושבים שאתם מתאימים להדריך? רוצים להפוך את הקיץ למשמעותי ובלתי נשכח? 

האנשים שמאחורי המחנה
נגה שיטרית- מנהלת תחום מחנות הקיץ

אני נגה, נולדתי וגדלתי בקרית אתא, היום ירושלמית גאה כבר שבע שנים 🙂 למדתי תואר ראשון בחינוך ופילוסופיה ותואר שני בתכנית למנהיגות ביהדות פלורליסטית באוניברסיטה העברית. עולם מחנות הקיץ הוא האהבה הגדולה שלי! הקיץ יהיה הקיץ הרביעי שלי במחנה המשותף והתשיעי במחנות קיץ בכלל (בארץ ובחו"ל). הערכים של המחנה המשותף בשילוב עם עולם מחנות קיץ יוצר בעיניי את הסביבה המתאימה והמדהימה ביותר לבני נוער לחקור, לשאול, לגלות (את עצמם ואחרים) ובעיקר להתפתח אישית, זהותית, ערכית וחברתית. מחכה למחנה בהתרגשות לפגוש את כולם!!
אני זמינה אליכם - הורים וחניכים לאורך כל הקיץ בכל רגע, בכל שעה ועם כל חשש, דאגה או מחשבה כדי להבטיח שהקיץ יהיה הכי מושלם שיכול להיות!

נפתלי קנדיאטי - מנהל המחנה

נפתלי אחראי על הוצאה לפועל של מחנה הקיץ הכולל ניהול תקציב, פיתוח ויישום תכניות, ניהול אדמיניסטרטיבי, ניהול צוות, בניית קהילה ושיווק. לנפתלי ניסיון רב בחינוך בלתי פורמלי בתפקידים חינוכיים ולוגיסטיים, ניהול פרויקטים וניהול צוותים. הוא עבד בתנועות נוער ומחנות קיץ, בין השאר היה רכז שטח ב"חוויה ישראלית" ורכז בתנועת הנוער "צמרת", ובתפקידו האחרון ניהל מערך דיור לחיילים בודדים במרכז על שם מייקל לוין.