צוות המחנה

חברי הצוות שלנו הם חלק בלתי נפרד מקהילת המחנה וגורם חשוב בחיזוק הקהילה ויצירת ההווי בתוכה. אנחנו מחברים יחד אנשים צעירים ואיכותיים החיים את ערכי המחנה ומגיעים ממגוון רקעים באופן שמשתלב עם קהילת המחנה משקף את מגוון המשתתפים ומחזק את הטמעת ערכי המחנה.

הצוות מורכב מאנשי חינוך והדרכה בעלי נסיון בעבודה עם בני נוער במסגרות שונות. המדריכים בוגרי צבא/שירות בשנות העשרים לחייהם בוגרי תנועות נוער ומסגרות חינוך בלתי פורמאלי. במהלך המחנה, המדריכים משולבים בקבוצות (משפחות), מתגוררים בקרבת החניכים, זמינים עבורם ומלווים את תהליך החיבור ביניהם יחד כמשפחה במקביל לליווי התהליך האישי אותו עובר כל חניך.

הצוות הוא מפתח ליצירת סביבה בטוחה, המאפשרת חיים משותפים על אף הפערים והצרכים השונים של יחידים בקבוצה. אנשי הצוות מהווים השראה לחניכים ומשמשים דוגמא אישית לחיים משותפים של הבנה וסובלנות כלפי האחר.

לקראת המחנה הצוות עובר הכשרה יעודית להדרכה במחנה המשותף. במהלך ההכשרה אנשי הצוות מתמודדים עם סוגיות הקשורות במפגש והחיבור שנוצר במחנה, כמו גם עם סוגיות הקשורות בעבודה עם בני נוער והכנה טכנית ותוכנית לקראת הקיץ. הצוות זוכה לליווי של אנשי מקצוע מוכשרים בעלי נסיון רב בתחום יחד עם גורמים מקצועיים הרלוונטיים לרבדים השונים של העבודה במחנה.

חושבים שאתם מתאימים להדריך? רוצים להפוך את הקיץ למשמעותי ובלתי נשכח? 

האנשים שמאחורי המחנה
דניאל אמיר- מנהלת המחנה

לדניאל יש רקורד עשיר של עבודה ומעורבות במחנות קיץ שכולל מעל לשבע שנים בתפקידים שונים במחנות בארה"ב ובישראל. דניאל עבדה במחנה המשותף שלוש שנים בתפקידי ריכוז והנהלה ואחרי הפסקה היא חזרה לנהל את המחנה ולהוביל את הפעילות במהלך השנה ובקיץ. בשנים האחרונות דניאל ניהלה את תנועת הנוער במועצה אזורית ברנר ועבדה בתנועת בני המושבים כרכזת הדרכה ארצית, היא ריכזה את בית המדרש של תוכנית "שריגים" לחיזוק זהות יהודית חילונית במושבים וחוצמיזה היא היתה חלק מצוות הכשרה ומיון שליחים באגף מחנות הקיץ של הסוכנות והשתתפה בתוכנית אבי חי לשליחים חוזרים. לדניאל יש תואר בעיצוב תעשייתי והיא למדה קונדיטוריה וחזרה לאחרונה מסטאז' מקצועי בפריז.. מה שיוסיף רק טעם טוב למחנה!

נגה שיטרית- מנהלת תוכנית

לנגה נסיון רב בניהול והובלת צוותים ורקע עשיר בחינוך בלתי פורמאלי. יש לה אהבה גדולה וחיבור לעולם מחנות הקיץ וניסיון של מעל לשבע שנים במחנות קיץ בארה"ב ובישראל. נגה בוגרת תואר ראשון בחינוך ופילוסופיה ותואר שני בחינוך יהודי באוניברסיטה העברית. השנה זוהי השנה השנייה שלה במחנה כמנהלת התכנית והדבר האהוב עליה במחנה הוא שבת!

טלי הימלשטיין- רכזת רישום

לטלי יש ניסיון עשיר בהדרכה ופעילות במגוון תנועות נוער בארץ במשך שנים, וניסיון של התנדבות במשך שנה עם נוער בחו"ל. כמו כן היא השתתפה במספר מחנות קיץ בארץ ובחו"ל ועבדה במשך 4 שנים בעמותה להעצמת נערות בבית שמש.