צוות המחנה

חברי הצוות שלנו הם חלק בלתי נפרד מקהילת המחנה וגורם חשוב בחיזוק הקהילה ויצירת ההווי בתוכה. אנחנו מחברים יחד אנשים צעירים ואיכותיים החיים את ערכי המחנה ומגיעים ממגוון רקעים באופן שמשתלב עם קהילת המחנה משקף את מגוון המשתתפים ומחזק את הטמעת ערכי המחנה.

הצוות מורכב מאנשי חינוך והדרכה בעלי נסיון בעבודה עם בני נוער במסגרות שונות. המדריכים בוגרי צבא/שירות בשנות העשרים לחייהם בוגרי תנועות נוער ומסגרות חינוך בלתי פורמאלי. במהלך המחנה, המדריכים משולבים בקבוצות (משפחות), מתגוררים בקרבת החניכים, זמינים עבורם ומלווים את תהליך החיבור ביניהם יחד כמשפחה במקביל לליווי התהליך האישי אותו עובר כל חניך.

הצוות הוא מפתח ליצירת סביבה בטוחה, המאפשרת חיים משותפים על אף הפערים והצרכים השונים של יחידים בקבוצה. אנשי הצוות מהווים השראה לחניכים ומשמשים דוגמא אישית לחיים משותפים של הבנה וסובלנות כלפי האחר.

לקראת המחנה הצוות עובר הכשרה יעודית להדרכה במחנה המשותף. במהלך ההכשרה אנשי הצוות מתמודדים עם סוגיות הקשורות במפגש והחיבור שנוצר במחנה, כמו גם עם סוגיות הקשורות בעבודה עם בני נוער והכנה טכנית ותוכנית לקראת הקיץ. הצוות זוכה לליווי של אנשי מקצוע מוכשרים בעלי נסיון רב בתחום יחד עם גורמים מקצועיים הרלוונטיים לרבדים השונים של העבודה במחנה.

חושבים שאתם מתאימים להדריך? רוצים להפוך את הקיץ למשמעותי ובלתי נשכח? 

האנשים שמאחורי המחנה
נגה שיטרית- מנהלת תוכנית

אני נגה, נולדתי וגדלתי בקרית אתא, היום ירושלמית גאה כבר שבע שנים 🙂 למדתי תואר ראשון בחינוך ופילוסופיה ותואר שני בתכנית למנהיגות ביהדות פלורליסטית באוניברסיטה העברית. עולם מחנות הקיץ הוא האהבה הגדולה שלי! הקיץ יהיה הקיץ השלישי שלי במחנה המשותף והשמיני במחנות קיץ בכלל (בארץ ובחו"ל). הערכים של המחנה המשותף בשילוב עם עולם מחנות קיץ יוצר בעיניי את הסביבה המתאימה והמדהימה ביותר לבני נוער לחקור, לשאול, לגלות (את עצמם ואחרים) ובעיקר להתפתח אישית, זהותית, ערכית וחברתית. מחכה למחנה בהתרגשות לפגוש את כולם!!
אני זמינה אליכם - הורים וחניכים לאורך כל הקיץ בכל רגע, בכל שעה ועם כל חשש, דאגה או מחשבה כדי להבטיח שהקיץ יהיה הכי מושלם שיכול להיות!

נגה קומאי - מנהלת תוכנית

קוראים לי נגה, נולדתי וגדלתי בתל אביב ולמדתי ביפו. עולם החינוך סקרן והלהיב אותי מאז ומתמיד, כשהייתי נערה בלעתי עשרות ספרים בנושא ורציתי להיות מחנכת. במהלך השנים עבדתי במגוון תפקידי הדרכה וריכוז ובשלוש השנים האחרונות עבדתי במכינה קדם צבאית מעורבת של דתיים וחילונים, שם נחשפתי לחינוך המעורב ולחשיבותו. בנוסף, אני מאוד אוהבת יצירה ואומנות ולומדת בבית ספר לכתיבה ספרותית. בקיץ הקרוב התפקיד שלי הוא להכשיר, ללוות ולעבוד עם המדריכים והרכזים שבמחנה ולכתוב את התכנית - הכיף, הפעולות והערכים של המחנה!

נעמי גאל-דור - רכזת קשרי קהילה

קוראים לי נעמי גאל-דור, אני במקור מבית שמש אבל היום גרה בירושלים ממש בתוך השוק 🙂 כשהייתי בת 14 הייתי חניכה במחנה המשותף - זאת הייתה חוויה משמעותית ממש שאני זוכרת עד היום! ואני אפילו עדיין בקשר עם חברים מהמחנה! אני לומדת צורפות, אני אוהבת לטייל ובעיקר את הים! בקיץ הקרוב אני אהיה מנהלת קשרי הקהילה של המחנה ואהיה זמינה עבורכם (הורים וילדים) לשיחה, תמיכה או חיבוק כשצריך 🙂