נהלים, ביטחון ובטיחות

המחנה המשותף מתנהל כקהילה מגובשת
אנו מצפים שהחניכים ישתתפו בכל הפעילויות ובכך יתרמו לגיבוש החברתי.
כדי שבאמת נוכל ליהנות, צריך לשמור על כמה כללים מאוד פשוטים.
נהלים
נהלים
אנו מאמינים שהסביבה המשותפת חשובה עבור כולנו, בין אם זה המבנים או מתחם המחנה. צוות הניקיון שלנו ידאג לניקיון מידי יום, אך זו אחריות החניכים לשמור על הסדר בחדרים, בכיתות, במבנים ועל ניקיון המתחם הציבורי, כדי שיהיה נעים לכולנו!
אנו מעודדים את החניכים לכבד את הרכוש הפרטי והציבורי אך מבקשים לא להביא ציוד יקר ערך למחנה או סכומי כסף גדולים. הנהלת המחנה לא תהיה אחראית לאבדן ציוד במחנה

על מנת להתחשב בכלל החניכים הגדרנו נורמת לבוש אחידה לכולם. אין להסתובב בשטח המחנה בגופיות, חולצות בטן, מכנסונים או בגדי ים.

השימוש במכשיר הסלולרי לא יתאפשר במהלך השהיה במחנה. החניכים יקבלו את הפלאפונים לשימושם בכל ערב למשך שעה. במהלך היום הילדים ישהו במחנה ללא המכשירים שיהיו נעולים במשרד המחנה. הצוות המנהל יהיה זמין בכל זמן לכל צורך ושאלה.
הורים ומשפחות החניכים יותרו להיכנס לשטח המחנה אך ורק בזמנים שייועדו לכך מראש ו/או במקרים מיוחדים באישור צוות המחנה. הכניסה למתחם במועד אחר, תעשה בכפוף וקבלת אישור מהנהלת המחנה.
המתחם שומר כשרות. המחנה דואג לכל הארוחות והכיבוד במהלך המחנה ואין להכניס לשטח המחנה אוכל ללא הכשר.
בטחון ובטיחות

ברחבי המחנה פזורים משטחי דשא רחבים, מגרש כדורגל, אולם ספורט, בריכת שחייה, משק חקלאי, חדרי פעילות , בית כנסת, חדר אוכל ומתקנים נוספים אשר מאפשרים לנו לקיים את הפעילויות בצורה הטובה ביותר.

מתחם הכפר מתוחם בגדר היקפית, בשער הכניסה למתחם מוצב מאבטח 24 שעות ביממה ומאבטח נוסף המפטרל במתחם המחנה בשעות הלילה. כניסות ויציאות למתחם המחנה נעשות באישור הנהלת המחנה בלבד, תוך בקרה קפדנית על תנועת הרכבים והולכי הרגל העוברים בשער הכניסה.
במהלך הקיץ נוהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנוהלי הבטיחות ולאופן שבו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם. השימוש בטלפונים סלולאריים במהלך השהיה במחנה הוא מינימאלי, לרבות תקשורת בין החניכים להוריהם השימוש יעשה בהתאם לנהלים ולשעות המקובלות במחנה.
מתחם המחנה עומד בתקנות הביטחון ובטיחות הנדרשות ע"פ משרד החינוך וישנו איש צוות מחנה האמון על נושא זה. במתחם עצמו פזורים מקלטים ושטחים מאובטחים שונים להתמודד עם כל מצב חירום באשר הוא. איש הצוות האמון על תחום ביטחון ובטיחות במחנה מעביר לחניכים תדרוך ותרגול סדר פעולות למצבי חירום שונים כגון שריפה, אזעקה ומצבים נוספים. חניך אשר לא יהיה נוכח בתדרוך זה יקבל תדרוך אישי מאחראי הביטחון ובטיחות טרם כניסתו למחנה. כמו כן חניכי המחנה מבוטחים באופן מלא כל זמן שהותם במחנה ע"י חברת ביטוח צד ג'.
חוברת "הכן את עצמך לקיץ במחנה" – תפורסם כשבוע לפני המחנה ותשלח במייל לכל הורי הנרשמים. בחוברת מפורט: צוות המחנה, תוכנית כללית וסדר יום במחנה, שבת ומועדים מיוחדים, כללים ונהלים, בטחון, בטיחות ורפואה, יום הורים וביקורים, תשלום וביטולים, רשימת ציוד, יצירת קשר.

לתקנון המחנה המלא לחצו כאן

להורדת הצהרת בריאות לחצו כאן.

את ההצהרה יש לשלוח במייל לכתובת camp@gesher.co.il

או כתמונה בווטסאפ למספר 055-6663515

בטחון ובטיחות